Recenze:Čemu jsem věřila

20. září 2015 v 12:00 | Lucy |  Recenze
Rozhodla jsem se napsat opět jednu recenzi, znovu to bude kniha od Huntley Fitzpatrickové. Tentokrát se jedná o knihu Čemu jsem věřila. :)
Název: Čemu jsem věřila
Nakladatelství: CooBoo
Počet stran: 388
Autor: Huntley Fitzpatricková
Cena: 299 Kč


Gwen Castleová si vždycky představovala. jak jednoho krásného dne opustí ostrov, na kterém vyrůstala. Ostrov, kde se mimo letní sezonu nic zajímavého neděje, kde potkává stále ty samé tváře a kde se nic neutají. Ovšem toto léto bude vše jinak, protože na ostrov přijíždí na letní brigádu Cassidy Somers, kluk, kterého Gwen nechtěla už nikdy vidět. Zatímco on je neuvěřitelně pohledný a pochází z bohaté rodiny, její rodiče se celý rok dřou, aby dokázali splatit účty za léčbu Gwenina bratra. Zdá se, že nemohou být odlišnější - navíc mezi nimi jako bouřkový mrak visí událost, která se stala na jaře a na niž by Gwen nejraději zapomněla. Ale společná brigáda a dlouhé léto dokáží zázraky.
Můj názor: Výborná kniha na léto. Celý děj se odehrává na ostrově, kde přes letní sezonu fakt není nuda! Někdy bych na takový ostrov taky chtěla. :D Gwen je mi hodně sympatická, i když někdy mi přišla až moc umanutá. Cassidy je typický kluk z bohaté rodiny, kterého kvůli pár věcem vyhodili ze střední školy. Kniha je napínavá od začátku až do konce. I když konec je pěkně komplikovaný! Knihu jsem zhltala ani ne za den. A mohla bych ji číst pořád dokola, tahle kniha prostě nikdy neomrzí. :)
Román plný touhy,lítosti,humoru a obtížných rozhodnutí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama