Recenze: Můj život u sousedů

18. září 2015 v 23:18 | Lucy |  Recenze
Ahojky! :) Dneska jsem se rozhodla udělat recenzi na knihu od Huntley Fitzpatrickové. Konkrétně to bude recenze na knihu Můj život u sousedů.


Název: Můj život u sousedů
Nakladatelství:CooBoo
Počet stran:371
Autor: Huntley Fitzpatricková
Cena:299 Kč

Garrettovi jsou všechno to, co Reedovi nejsou - hlasití, chaotičtí a láskyplní. A Samantha Reedová nemůže odolat a každý večer tuto úžasnou rodinu pozoruje ze svého střešního okna a touží být jednou z nich - vymanit se z područí dominantní matky a nepodřizovat svůj život jejím přáním. Avšak zdá se, že je to pouze krásný sen... až do jednoho letního večera, kdy za ní vyšplhá Jase Garret. A všechno se změní! Oba se potýkají s trapnostmi i krásami první lásky. Jaseova rodina Samanthu okamžitě přijme do svého středu, i když ona ho před tou svou drží v tajnosti. Vše je téměř dokonalé až do okamžiku, kdy se stane něco, co změní celý její svět. A Samantha se náhle musí rozhodnout a zvolit si, kterou z obou rodin zachrání.
Mé hodnocení: Knihy od Huntley mám velice ráda. A ani tentokrát autorka nezklamala. Kniha se čte opravdu rychle, a když se prokousáte úvodem, začíná to být opravdu napínavé. Během několika stran autorka dokáže doslova překopat celý příběh a vše je jinak, než se původně zdálo. od začátku jsem se do Samanthy vžila a nemohla se od čtení odtrhnout. Rozhodně doporučuji si knihu Můj život u sousedů přečíst. :)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama