Leden 2016

Knižní výzva 2016

13. ledna 2016 v 1:00 | Lucy |  TIPY
Ahojte, tento rok se znovu účastním knižní výzvy, kterou pořádá Ells.
Snad tento rok znovu stihnu 50 knih. Mým cílem je to jednou dotáhnout na 100. Smějící se

Více informací o knižní výzvě na rok 2016 najdete ZDE.
Pokud jste o knižní výzvě ještě nikdy neslyšeli nebo se ji nikdy nezúčastnili, můžete to tento rok zkusit. Podle mě to je i takový doprý přehled, kolik jste toho vlastně přečetli a navíc není nad to, stihnout všechen počet knih co jste si zadali. :D


Lev a návrat

10. ledna 2016 v 13:01 | Lucy |  DIY ♥
Na začátek bych se všem chtěla omluvit, že jsem nebyla aktivní. Bylo toho před Vánocema opravdu hodně a na blog jsem neměla vůbec čas. Předtím jsem snad všechny články udělala tak měsíc dopředu a řekla jsem si, že o Vánocích bych to mohla udělat stejně. Ale opravdu jsem to nestíhala. Vlastně jsem nestíhala skoro vůbec nic. Vánoční stromek a úklid to už vůbec ne k tomu jsem se dokopala až 24. prosince dopoledne. Takže to byly hektické Vánoce a po nich už jsem nechtěla nic jiného, než odpočívat.

Nicméně jak už asi víte docela mě baví kreslit, a tak jsem se rozhodla, že na blog dám své další dva výtvory. Oba dva obrazy jsem kreslila tak 2 týdny. Nechala jsem se inspirovat instagramem. První lev ( ten oranžovo- modrý) byl jako dárek na Vánoce pro mého taťku. Druhý lev (fialovo- růžový) tak toho jsem kreslila na přání mé kamarádce. Mylsela jsem si, že to podruhé snad nenakreslím, ale jak se ukázalo začít bylo nejhorší pak už to šlo samo. :)